fbpx
praca zdalna solvbot - system dla doradcy restrukturyzacyjnego

Praca zdalna z Solvbot

Z tego artykułu dowiesz się o tym, że:

  • System webowy to gwarancja bezpieczeństwa i dostępu do danych z dowolnego miejsca 
  • Solvbot to system, który dzięki integracji z innymi platformami, gwarantuje skuteczną pracę zdalną 
  • Wirtualny sekretariat dostępny z dowolnego miejsca i o dowolnej porze daje swobodę pracy poza biurem 
  • Efektywna organizacja pracy jest możliwa w systemie nie tylko z biura, ale i poza nim 

Praca zdalna stała się już dla nas codziennością. Na rynku powstaje coraz więcej aplikacji i programów, które mają za zadanie ułatwić pracę z dala od biura. Do takich narzędzi zaliczymy również Solvbot – system dla kancelarii doradców restrukturyzacyjnych.

Praca nad postępowaniem w Solvbot zaczyna się od wprowadzenia danych podmiotu, zarejestrowania korespondencji, sporządzenia spisu inwentarza oraz listy wierzytelności. To solidna baza, która pozwala na dokonanie zarówno tych wspomnianych, jak i kolejnych czynności w systemie bez wychodzenia z domu.
Dzięki dostępności systemu na urządzeniach mobilnych nie musisz wracać do biura ani szukać miejsca, gdzie możesz uruchomić komputer, aby dołączyć zdjęcia składników majątku do akt sprawy. 

 

 Zobacz, które czynności z łatwością wykonasz zdalnie za pomocą systemu Solvbot. 

System webowy – gwarancja bezpieczeństwa danych i ochrona przed ich utratą

Solvbot działa na przeglądarkach internetowych i mobilnych. Dzięki temu masz dostęp do wszystkich danych i czynności dotyczących postępowań z każdego miejsca. Nad sprawą możesz pracować przy użyciu komputera, tabletu czy telefonu. A jeśli sprzęt, na którym pracujesz, uległ zniszczeniu, nic nie traciszSolvbot dokumenty są zaszyfrowane i przechowywane wdwóch kopiach w dwóch niezależnych serwerowniach. To gwarantuje ochronę danych przed wieloma zagrożeniami  włamaniem, kradzieżą czy zniszczeniem sprzętu. Co więcej system monitoruje zmiany dokonywane w postępowaniach, co daje możliwość odtworz poprzednie dane oraz uzyskać informacje kto i kiedy dokonał zmian.  

Bez wychodzenia z domu możesz również generować automatyczne sprawozdanie rachunkowe. Wystarczy, że posiadasz w formie cyfrowej wyciągi z banku i wprowadzisz je do Solvbot. System automatycznie oblicza sumy kwot w każdej kategorii, co eliminuje możliwość popełnienia błędu rachunkowego i znacznie skraca czas pracy.  

Dzięki dostępności systemu na urządzeniach mobilnych nie musisz wracać do biura ani szukać miejsca, gdzie możesz uruchomić komputer, aby wgrać z wizji zdjęcia składników majątku i nie tylko. Jeśli chcesz na szybko sprawdzić jakąś informacje – korzystasz z Solvbot na dowolnym urządzeniu mobilnym.  

Zautomatyzowane szablony dokumentów

Bogate repozytorium zautomatyzowanych szablonów pozwala na generowanie wypełnionych automatycznie dokumentów. Możesz korzystać z ponad 100 gotowych szablonów do różnych typów postępowań i wszystko dostępne w jednym systemie.  Jeśli jednak wolisz pracować na swoich wzorach, nie ma problemu. W Solvbot dzięki autorskiej wtyczce zintegrowanej z Microsoft Word masz możliwość tworzenia własnych szablonów dostosowanych do Twoich wymagań formalnych. 

Przy tworzeniu korespondencji wychodzącej nie musisz sięgać po segregator, by stworzyć pismo, np. zawiadomienie do wierzyciela z uzupełnionym danymi. Nie musisz nigdzie szukać danych adresata, ani uzupełniać danych nadawcy. Wystarczy wybrać te dane z listy kontaktów. Pismo wygenerowane przez system jest cyfrowo zarejestrowane i nie ma konieczności przechowywania papierowej kopii dokumentu.  

Sprawozdanie rachunkowe, spis wierzytelności, projekt planu spłaty w parę kliknięć

Bez wychodzenia z domu możesz również generować automatyczne sprawozdanie rachunkowe. Wystarczy, że posiadasz w formie cyfrowej wyciągi z banku i wprowadzisz je do Solvbot. System automatycznie oblicza sumy kwot w każdej kategorii, co eliminuje możliwość popełnienia błędu rachunkowego i znacznie skraca czas pracy.  

Wirtualny sekretariat dostępny 24 h z dowolnego miejsca praca

Solvbot ułatwia również rejestrowanie korespondencji przychodzącej. Jeśli potrzebujesz wglądu do dostarczonej korespondencji wystarczy zostawić w systemie prośbę o zeskanowanie dokumentu. Dowolny pracownik znajdujący się w biurze może zeskanować pismo i wysłać je prosto do systemu. W ten sposób każdy użytkownik z dowolnego miejsca ma dostęp do korespondencji. 

Jeśli potrzebujesz skontaktować się z sędzią-komisarzem, komornikiem czy upadłym, nie musisz mieć przed sobą książki kontaktów. Za pomocą zaledwie kilku kliknięć możesz odnaleźć numer telefonu, e-mail czy adres.  

Baza kontaktów przydaje się w wysyłce korespondencji i prowadzeniu książki nadawczej. Z Solvbot oszczędzasz także czas spędzony na poczcie. Dzięki integracji systemu z eNadawcą Poczty Polskiej w systemie generujesz książkę nadawczą, automatyczne potwierdzenie nadania i zaadresowane etykiety z kodem kreskowym. Nie ma konieczności ręcznego wypełniania druczków pocztowych. System monitoruje i aktualizuje na bieżąco status przesyłki, dodatkowo bez wychodzenia z domu dowiesz się o tym czy przesyłka dotarła do adresata, a w przeciwnym wypadku – także powód zwrotu. Wszystko to możliwe dzięki pełnej integracji z eNadawcą Poczty Polskiej. W Solvbot z łatwością nie tylko nadasz przesyłki, masz również możliwość podglądu elektronicznego potwierdzenia nadania i odbioru (EPO).  

Solvbot jest zaprojektowany tak, żeby ułatwiał pracę na wielu płaszczyznach. System jest zintegrowany jest nie tylko z Pocztą Polską, ale również z Microsoft Office (wtyczka do tworzenia zautomatyzowanych szablonów), KRS, REGON czy MSiG. Dzięki temu użytkownik nie musi przelogowywać się do innych platform, a wszystkie niezbędne informacje ma pod ręką w jednym systemie. Wszystko po to by ułatwić pracę z dowolnego miejsca. 

Zadania – efektywna organizacja pracy w biurze i poza nim

Organizacja pracy własnej jak i pracowników kancelarii jest dostosowana do wymagań homeoffice. W Solvbot pod każdym postępowaniem utworzysz i przydzielisz zadania, a także monitorujesz na bieżąco ich status. Możesz wybrać, czy chcesz podgląd zadań w postaci listy, kalendarza czy tablicy kanban. 

Dodatkowo dzięki powiadomieniom nie przegapisz żadnego terminu. Znika także konieczność przebywania w biurze, by przekazać coś do zrobienia pracownikowi albo żeby dowiedzieć się na jakim etapie są prace związane z daną czynnością. Dzięki opcji komentowania zadań możesz wewnątrz systemu prowadzić korespondencję z pracownikami kancelarii. Nie musisz otwierać osobnej platformy do komunikacji, by skomentować zadanie czy dopytać o szczegóły.  

Kolejnym ułatwieniem w zadaniach jest możliwość tworzenia paczek zadań. Po zdefiniowaniu paczki zadań możesz je używać w dowolnym postępowaniu. Dzięki czemu przy każdym nowym postępowaniu dla powtarzalnych czynności nie musisz tworzyć nowych zadań, a jedynie jednym kliknięciem korzystasz z już określonych zadań. Organizacja pracy w kancelarii doradcy nigdy nie była tak łatwa nawet na odległość. 

W pracy zdalnej liczy się możliwość dokonania jak najwięcej liczby czynności z dowolnego miejsca (niekoniecznie biura), a Solvbot daje taką możliwość. System jest dostępny na przeglądarkach mobilnych i komputerowych oraz posiada funkcjonalności ułatwiające zdalną organizację pracy, obieg dokumentów i inne czynności związane z prowadzeniem postępowania.

Podziel się tym!

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Arrow-up